2

Luxusní prádlo pro speciální příležitosti

Spodní prádlo je typ oblečení, které těsně přiléhá na kůži a je s ní tak v přímém kontaktu. Primárně spodní prádlo dělíme na spodní prádlo pro horní a spodní část těla.
Vzhledem k rostoucím požadavkům na kvalitu, materiál a značku spodního prádla je její samostatnou kategorií luxusní prádlo. Luxusní spodní prádlo je tvořeno specifickými materiály a střihy, jež se u prádla normálního často nevyskytují. Mezi takové spodní prádlo můžeme zařadit i pyžama, případně noční košile, jež jsou často velmi vyzývavé.

Korálky napříč historií

Korálek je malý ozdobný předmět s otvorem určeným pro navlékání. Korálky se používají ke zdobení, výrobě náramků, náhrdelníků, náušnic a jiných ozdob. Perličky tvoří dlouholetý vývozní artikl, používaly se k obchodování s příslušníky jiných národů namísto peněz. Mnoho tradičních výrobců sídlilo v severních Čechách.
Navlečením korálků na tenkou šňůru vznikají korále.

Pokračovat ve čtení

Zdravá láhev

Velmi důležitou součástí dětského vybavení je láhev, bez které se dnes neobejdete. Velmi oblíbená je na trhu takzvaná zdravá láhev. Jedná se o český produkt, k jehož výrobě jsou použity materiály vyvinuté pro lékařské a farmaceutické účely. Díky tomu je láhev zdravotně nezávadná a mohou ji používat bez obav i vaše děti. Do láhve je možné vlít tekutinu s teplotou až 100 °C, aniž by došlo k jejímu poškození. Na údržbu je láhev snadná a můžete ji vkládat také do myčky.

Číst dál